MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 7278760
nr 727 8760
Ett par, barockstil, trasig sits
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
måndag 28 november 2011
kl 18:58:50
150 kr
200 kr
250 kr
250 kr
350 kr